Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Anlaştığımız her işte ölçü aşamasından montajına kadar geçen sürede işin her bir adımını aynı ciddiyetle sürdürülmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması temel esaslarımızdandır. Yapılacak olan işin ölçü aşamasında her detayı müşteriye anlatılması sağlanarak aradaki doğabilecek bütün anlaşmazlıkların önüne geçilmesi önemlidir.

Kalite ve En İyi Fiyat

İlerleyen teknoloji ile birlikte, üretimimizi çağa ayak uydurarak sürekli kendini yenileyen ürünlerle müşterilerimizin hizmetine sunmayı ve bunu yaparken ürün kalitesinden ödün vermeyerek müşteriye en iyi fiyatı vermeyi kendi görevimiz biliyoruz.

Vizyonumuz

SER-CAM BALKON firmasının gücü ile birlikte İstanbul içindeki var olan Pazar payımızı önce il sınırları dışına ve sonraki adımda ülke sınırları dışında da ürünlerimizi tanıştırmak.

Temel Prensibimiz

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak temel prensiplerimizdendir.

  • 0212 606 0 551 - 552
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

1996 yılından buyana hizmet veren firmamız, 2010 yılından sonra SER-CAM BALKON ismi altında cam balkon ve alüminyum doğrama sektörüne adım atmıştır.

Şuan BONCUK PROFİL CAM BALKON LTD. ŞTİ. olarak büyümeye devam ediyor. Boncuk profil Ser-Cam Balkon firmasını bünyesine katarak “SER-CAM” 'ı bir marka haline getirmiştir.

Boncuk Profil; hem son kullanıcıya hem de üreticiye hitap eden bir marka olmuştur.

Duyurular